Relokacje mieszkań

Jak można obniżyć koszty przeprowadzki w Łodzi?

Przeprowadzanie się z jednego miejsca do drugiego na terenie Łodzi wygląda tak naprawdę dość podobnie jak w innych miastach naszego kraju. Zawsze jednak, jeśli decydujemy się na skorzystanie z usług fachowców, musimy się liczyć ze sporymi kosztami. Lepiej jednak powierzyć taką wyprowadzkę fachowcom, gdyż mamy wtedy większą pewność na to, iż żadna cenna rzecz po prostu się nie uszkodzi. Są jednak sposoby na to, aby koszty przeprowadzki w Łodzi nie były za wysokie, trzeba zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jak to zrobić?

Oto porady pozwalające nam zmniejszyć koszty przeprowadzki w Łodzi

Wcześniejsze zarezerwowanie dogodnego podjazdu.

Łódź należy do miast o dość zwartej zabudowie. W samym centrum mamy wiele kamienic, a i na blokowiskach często nie jest zbyt kolorowo. Podstawowym problemem jest więc dojazd do naszego domu. Jeśli mamy świadomość tego, że podjechanie praktycznie pod drzwi jest rzadko możliwe przez zaparkowane samochody sąsiadów, to warto wcześniej się z nimi dogadać. Wystarczy poprosić, aby w dzień naszej przeprowadzki zaparkowali pojazdy w taki sposób, aby firma przeprowadzkowa mogła swobodnie podjechać pod drzwi, czy klatkę, własnym samochodem. Czemu jest to ważne? Zazwyczaj płacimy za czas pracy osób z takiej firmy. Im bliżej będą mieli do samochodu tym mniej zajmie im pakowanie, a więc w efekcie cena usługi będzie nieco niższa.

Oczekiwanie na ekipę realizującą przeprowadzkę w Łodzi

Czytelne opisanie kartonów

Bardzo ważne, z punktu widzenia logistycznego, może być także dobre opisanie kartonów. Firma oferująca przeprowadzki w Łodzi pakuje rzeczy do pojazdu korzystając z pewnych reguł i standardów. Dobrze opisane kartony sprawią, że osoby te nie będą traciły czasu na zaglądanie do każdego pudła. Od razu wiedzą co w nich jest i mogą rozplanować sobie pracę, a to ponownie skraca czas trwania takiej usługi i odciąża nasz portfel

Pakowanie mebli?

Teoretycznie można także oszczędzać na samodzielnym zapakowaniu mebli. Nie jest to jednak rozwiązanie polecane, szczególnie wtedy, gdy nasze meble są naprawdę wartościowe i nie chcemy, aby się zniszczyły. Pracownik mając duże doświadczenie i odpowiednie materiały do pakowania, na pewno zabezpieczy meble w taki sposób, że nic im się nie stanie w czasie transportu.

Fortis Przeprowadzki Łódź i okolice:

Dane teleadresowe

Fortis Przeprowadzki Łódź 
ul. Księdza Stanisława Staszica 4
90-001 Łódź
tel. 514 555 800
email: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl
strona internetowa: www.fortis-przeprowadzki.pl

Dlaczego przeprowadzka z firmą Fortis to dobry pomysł?

  • ubezpieczenie
  • gwarancja ceny
  • flota kilkudziesięciu samochodów
  • wieloletnie doświadczenie

Fortis - Baner

Dodaj komentarz